Dom / Anime / Tezuka Productions

WYSZUKIWARKA


Tezuka Productions

Mahoutsukai Reimeiki

TV? epsTezuka Productions

Wojna, która toczyła się między Kościołem a Czarownicami przez pięć stuleci, zakończyła się pokojem zaledwie kilka lat temu. Jednak w mrocznych zakątkach świata wciąż tli się żar tego odwiecznego konfliktu. Do Królewskiej Akademii Magii Królestwa Wenias uczęszcza uczeń o imieniu Sable, który nie ma żadnych wspomnień z czasów, zanim został przyjęty do szkoły. Na polecenie dyrektora Albusa opuścił on Królestwo, by w ramach specjalnego treningu udać się na południowe krańce kontynentu, gdzie antymagiczni powstańcy wciąż stanowią poważną siłę. Towarzyszy mu grupa osób o silnych zdolnościach i osobowości: znana jako Wiedźma Świtu, Roux Cristasse, która poszukuje zakazanej wiedzy o pierwotnej magii w „Grimoire of Zero”, genialna dziewczyna Holtz, a także jedyna bestia w szkole, Kudd. Jaką prawdę odkryją podczas swojej podróży na południe…?

Sengoku Musou

TV12 epsTezuka ProductionsTYO Animations

Akcja opowieści rozgrywa się w okresie Sengoku, w czasie trudnym dla kraju i przepełnionym walkami. Głównymi bohaterami są dwaj bracia Sanada, którzy przysięgli sobie sobie nierozłączność w walce, niezależnie od okoliczności

5-toubun no Hanayome

TV12 epsTezuka Productions

Pięć dziewczyn, które chcą zrobić cokolwiek poza nauką, i ich nauczyciel: licealista. Fuutarou Uesugi został korepetytorem, ponieważ potrzebował pilnie gotówki, ale kiedy jego uczennice – pięć pięknych córek bogatego biznesmena – znajdują za każdym razem wymówki, by się rozluźnić i nie uczyć, więc co może wtedy zrobić ?! W tym tempie siostry nie ukończyłyby studiów, więc jeśli chce otrzymać zapłatę, Fuutarou musi wymyślić plan, w którym nakłania dziewczyny do nauki.