Dom / Anime / Satelight

WYSZUKIWARKA


Satelight

Kuro no Shoukanshi

TV? epsSatelight

Budząc się w nowym, dziwnym miejscu bez pamięci o swoim poprzednim życiu, Kelvin dowiaduje się, że podczas ostatniej transmigracji przehandlował te wspomnienia w zamian za nowe, potężne zdolności. Wyruszając w zupełnie nowy świat jako Przywoływacz – a jego pierwszym wyznawcą jest bogini, która go sprowadziła – Kelvin rozpoczyna swoje nowe życie jako poszukiwacz przygód i nie mija wiele czasu, gdy odkrywa swoje ukryte usposobienie bojowego ćpuna. Od Czarnego Rycerza z Pradawnego Zamku Złych Duchów po demona w Ukrytej Jaskini Mędrca, rozkoszuje się walką z jednym potężnym przeciwnikiem za drugim. Dołącz do tego obezwładnionego poszukiwacza przygód w ekscytującej i epickiej sadze, gdy on i jego sojusznicy wyrywają sobie drogę do annałów historii!

Senki Zesshou Symphogear G

TV13 epsSatelight

Drugi sezon Senki Zesshou Symphogear.

Senki Zesshou Symphogear

TV13 epsEncourage FilmsSatelight

Ludzkiej rasie zagrażają tajemnicze potwory zwane „Oznakowanym jako Anormalna Katastrofa: Hałasem”. Tsubasa i Kanade tworzą popularną grupę muzyczną o nazwie „Twei Wing”. Uzbrojone w nową broń „Symfosprzęt” walczą przeciwko Hałasowi by ocalić Ziemię.

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu

TV16 epsSatelight

Spin-off serii „Suzumiya Haruhi no Yuuutsu”.

Nagato Yuki, nieśmiała przewodnicząca klubu literackiego, nigdy nie była pewna siebie w otoczeniu innych. Gdy w jej otoczeniu jest Kyon, jedyny chłopak w tym trzyosobowym klubie, Nagato staje się jeszcze bardziej nieśmiała niż zwykle. Dla niego i swojego klubu literackiego Yuki musi znaleźć pewność siebie!

Load More