Dom / Anime / Passione

WYSZUKIWARKA


Passione

Renai Flops

TV? epsPassione

Ktoś kiedyś powiedział: „Jeśli jest początek, to istnieje też koniec. Po każdym spotkaniu następuje pożegnanie…”. W sezonie trzepoczących kwiatów wiśni, pięć wiatrów miłości wieje w powietrzu, a kurtyna podnosi się na ulotną, rozdzierającą serce młodzieżową historię miłosną.

Isekai Meikyuu de Harem wo

TV? epsPassione

Zmagający się z życiem i społeczeństwem licealista Michio Kaga błądzi po Internecie i trafia na dziwną stronę internetową. Strona ta, zawierająca szereg pytań i system punktowy, pozwala na stworzenie umiejętności i zdolności dla postaci. Po stworzeniu swojej postaci Kaga zostaje przeniesiony do świata fantazji przypominającego grę i odradza się jako silny mężczyzna, który może zdobywać dziewczyny na poziomie idola. Tak zaczyna się legenda oszukiwania i haremu odrodzonego mężczyzny!

Mieruko-chan

TV12 epsPassione

Pewnego dnia Miko zaczyna widzieć takie rzeczy, których normalny człowiek nie byłby w stanie dostrzec. Nie ma jednak zamiaru panikować oraz uciekać od swojego nowo nabytego daru, lecz postanawia zupełnie zignorować to, co się wokół niej dzieje. Jak poradzi sobie Miko? Czy uda się jej pozostać obojętną nawet w sytuacjach zagrożenia?