Dom / Anime / LIDENFILMS

WYSZUKIWARKA


LIDENFILMS

Yofukashi no Uta

TV? epsLIDENFILMS

Kou Yamori na pierwszy rzut oka wygląda jak typowy uczeń gimnazjum. Stosunkowo dobry w nauce i sympatyczny w kontaktach z kolegami z klasy, wkłada wiele wysiłku, by utrzymać tę fasadę. Pewnego dnia postanawia jednak przestać udawać i rzuca szkołę, zapadając na bezsenność, która jest wynikiem braku ujścia dla jego energii w ciągu dnia. Podczas samotnych nocnych spacerów czuje się nieco lepiej, choć zdaje sobie sprawę, że jego niemożność zaśnięcia powinna być traktowana jako poważny problem. Na jednym z takich spacerów Kou spotyka dziwną dziewczynę, Nazunę Nanakusę, która diagnozuje przyczynę jego bezsenności: mimo zmian w życiu, wciąż powstrzymuje się przed doświadczeniem prawdziwej wolności. Mówi mu, że nie będzie mógł spać, dopóki nie będzie zadowolony z tego, jak spędza czas wolny. Kiedy wydaje się, że udało jej się rozwiązać jego bieżące problemy, Nazuna zaprasza go z powrotem do swojego mieszkania, by dzielił z nią futon. Po pewnym czasie, nieświadoma, że on tylko udaje nieprzytomność, pochyla się nad nim – i gryzie go w szyję!

Deji Meets Girl

TV12 epsLIDENFILMS

Maise Higa jest apatyczną pierwszoklasistką, która dorabia w recepcji swojego rodzinnego hotelu na Okinawie. Pewnego dnia spotyka Ichiro Suzukiego, tajemniczego młodzieńca, który przybył do hotelu sam z Tokio. Od czasu przybycia Suzukiego wokół Maise dzieją się dziwne rzeczy – ryby pływają po pokoju, gigantyczne drzewo figowe rozbija się o sufit hotelu.

Build Divide: Code Black

TV12 epsLIDENFILMS

W Nowym Kioto, mieście rządzonym przez „Króla”, wartość gracza zależy od jego siły w grze karcianej Build Divide. Krąży również wiele plotek o Nowym Kioto i jego władcy.
„Jeśli pokonasz Króla w Build Divide, każde życzenie zostanie spełnione”. Aby rzucić takie wyzwanie, trzeba wziąć udział w bitwie TCG.
Każdy ma pragnienie spełnienia własnych ambicji. Teruto Kurabe, chłopiec, który ślubuje pokonać Króla, i Sakura Banka, tajemnicza dziewczyna, która nim kieruje, rzucają się w bitwę. Na scenie Nowego Kioto podnosi się kurtyna i rozpoczyna się bitwa Teruto i jego przyjaciół!

Miss Monochrome The Animation

TV13 epsLIDENFILMSSANZIGEN

Monochromatyczna Panienka zaczyna pracować w show-biznesie, by stać się popularną idolką. “Miss Monochrome” to oryginalna postać wymyślona przez seiyuu Yui Horie, pierwszy raz użyta w marcu 2012 roku, jako trójwymiarowa, wirtualna piosenkarka na koncercie “Horie Yui wo Meguru Bouken III ~Secret Mission Tour~”.

Load More