Dom / Anime / Kitsune-subs

WYSZUKIWARKA


Kitsune-subs

My Home Hero

TV12 epsKitsune-subs

Główny bohater jest szczęśliwym mężem i ojcem — z niezawodną żoną u boku i córką na studiach prowadzi spokojne, dostatnie życie. Zmienia się to jednak w chwili, gdy jego córka zostaje pobita, a na jaw wychodzą różne tajemnice i kłamstwa. Aby uratować swoją rodzinę, mężczyzna rozpoczyna podróż w pełen intryg i brutalności świat, a droga ta nie jest wcale łatwa…

Tłumaczy: Mrgonem

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/my-home-hero/

Jigokuraku

TV13 epsKitsune-subs

Gabimaru „pusty”, ninja z wioski Iwagakure, znany z bycia zimnym i pozbawionym uczuć, został wrobiony przez swoich kolegów ninja oraz teraz przebywa w celi śmierci. Zmęczony zabijaniem i zdradą, chce umrzeć. Jednak żadna metoda egzekucji na niego nie działa, bo choć pozornie apatyczny Gabimaru nie chce się do tego przyznać, ma powód, by żyć. Chce wrócić do swojej żony, która była powodem, dla którego zmiękł i nie okazał się skutecznym zabójcą. Dlatego też odmawia śmierci. Widzi to Asaemon „gilotyna”, słynny kat, który ma dla niego propozycję. Chce, by Gabimaru dołączył do ekspedycji na wyspę na południe od Japonii w poszukiwaniu eliksiru nieśmiertelności w zamian za pełne ułaskawienie przez szogunat. Jednak wyspa ta nie jest zwykłą wyspą: uważa się, że jest to Raj. Jednak miejsce to jest pełne tajemnic, a zespół badawczy składający się z tych, którzy zostali naznaczeni na śmierć, może nie być w pełni przygotowany, by sobie z nimi poradzić.

Tłumaczy: Mrgonem

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/jigokuraku/

Watashi no Yuri wa Oshigoto desu!

TV12 epsKitsune-subs

Życie wydaje się obiecujące dla Hime Shiraki, dziewczyny z dobrymi ocenami, nieskazitelną reputacją i uroczą buzią. Dopóki będzie chować się za tą idealnym obrazem, będzie mogła spełnić swoje marzenie: być kochaną przez wszystkich i zostać trofeum żoną miliardera.
W dzień jak każdy inny Hime ześlizguje się po schodach i ląduje na Mai Mikoshibie, raniąc jej ramię. Okazuje się, że Mai jest kierownikiem kawiarni, a kontuzja uniemożliwia jej pracę. Postanowiono, że póki Mai nie wyzdrowieje, Hime będzie musiała zastąpić Mai w Café Liebe, która szczyci się tematyką akademii wyłącznie dla dziewcząt.
Pomimo spowodowania obrażeń Mai, Hime zostaje zaakceptowana przez innych członków personelu, z wyjątkiem jednej dziewczyny, która wydaje się ją nienawidzić z nieznanych powodów. Hime jest przerażona, że ta dziewczyna przejrzała tworzony przez nią wyidealizowany obraz, co przypomina jej niepokojące wydarzenie z jej przeszłości.

Tłumaczy: [D]

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/watashi-no-yuri-wa-oshigoto-desu/

Load More