Dom / Anime / A-1 Pictures

WYSZUKIWARKA


A-1 Pictures

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic

TV? epsA-1 Pictures

Trzeci sezon Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen.

Working’!!

TV13 epsA-1 Pictures

Ekscytujące wybryki Wagnarii powracają wraz z kolejnymi śmiesznymi zdarzeniami, pogłębiającymi się przyjaźniami i odkrywaniem nowych uczuć. Oprócz Souta Takanashi i jego zwariowanych współpracowników, do rodzinnej restauracji dołączają kolejne ekscentryczne osobowości: Haruna, zaginiona żona Hyougo Otoo, która ma zwyczaj beznadziejnie gubić się w systemie kanalizacyjnym; Kirio Yamada, starszy brat Aoi, który jest w stanie wytrzymać śmiertelne ciosy Mahiru Inami; oraz bliźniacy Youhei i Mitsuki Mashiba, juniorzy Kyouko Shirafuji, którzy nie potrafią się dogadać.

Absurd, romans i zabawa to wszystko w menu rodzinnej restauracji Wagnaria!

Shigatsu wa Kimi no Uso

TV22 epsA-1 Pictures

Historia opowiada o Kousei Arimie „cudownym dziecku”, niezwykle uzdolnionym pianiście, który po śmierci matki stracił swoje umiejętności (czy raczej chęć grania). Jego bezbarwna codzienność zaczyna nabierać barw, gdy pewnego dnia spotyka skrzypaczkę Kaori Miyazono. Dziewczyna jest przebojowa i śmiała a jej osobowość zdaje się z niej wylewać. Zauroczony dziewczyną Kousei wraca do świata muzyki

86 Part 2

TV12 epsA-1 Pictures

Republika San Magnolia prowadzi otwarty konflikt z sąsiadującym imperium. Chociaż, według oficjalnych informacji, potyczki we wszystkich 85 sektorach toczą się bez ofiar śmiertelnych, rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Istnieje bowiem tajemniczy 86. Sektor, w którym cały czas trwa bitwa, a udział w niej biorą jednostki korzystające ze specjalnych maszyn.

Load More