Dom / Anime / Ukończone

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Ukończone (102)

C Danchi

TV4 epsAkatsuki

„Housing Complex C” skupia się na Kimi, która mieszka w małym, tanim kompleksie mieszkaniowym zlokalizowanym w nadmorskim miasteczku Kurosaki. Kłopoty wydają się podążać za nią gdziekolwiek się udaje, a przerażające incydenty zaczynają się zdarzać. Czy starożytne zło prześladuje mieszkańców kompleksu mieszkaniowego C?

Isekai Yakkyoku

TV12 epsDiomedéa

Po stracie młodszej siostry na nieuleczalną chorobę, światowej sławy badacz medyczny Kanji Yakutani dał z siebie wszystko, by leczyć pacjentów, poświęcając swoje życie na wymyślanie nowych leków. Po przepracowaniu się na śmierć w wieku 31 lat, były farmaceuta budzi się jako 10-letnie dziecko, w którego ciało uderzył piorun. Odkrywa, że został reinkarnowany w średniowiecznym świecie jako Falma, dziecko szanowanej rodziny De Médicis. W świecie, w którym istnieją boskie sztuki – magia przyznawana dzięki błogosławieństwom bóstw opiekuńczych – Falma zdaje sobie sprawę, że jego ciało gości bóstwo opiekuńcze medycyny. Chłopiec otrzymał mityczne boskie sztuki tworzenia i redukcji, a także zdolność natychmiastowego diagnozowania chorób w ciałach ludzi. Wkrótce odkrywa straszny stan medycyny w tym świecie: tylko szlachta może sobie pozwolić na opiekę medyczną, która w najlepszym wypadku jest nieskuteczna, a w najgorszym szkodliwa. Wykorzystując nowoczesną wiedzę i swoje boskie moce, Falma stopniowo zdobywa sławę aptekarza mimo młodego wieku, zyskując nawet uznanie dworu cesarskiego. Kiedy w końcu zdobywa własną aptekę, wyrusza w podróż do celu, jakim jest poprawa opieki zdrowotnej w Imperium San Fleuve i uczynienie jej dostępną dla wszystkich.

Kuro no Shoukanshi

TV? epsSatelight

Budząc się w nowym, dziwnym miejscu bez pamięci o swoim poprzednim życiu, Kelvin dowiaduje się, że podczas ostatniej transmigracji przehandlował te wspomnienia w zamian za nowe, potężne zdolności. Wyruszając w zupełnie nowy świat jako Przywoływacz – a jego pierwszym wyznawcą jest bogini, która go sprowadziła – Kelvin rozpoczyna swoje nowe życie jako poszukiwacz przygód i nie mija wiele czasu, gdy odkrywa swoje ukryte usposobienie bojowego ćpuna. Od Czarnego Rycerza z Pradawnego Zamku Złych Duchów po demona w Ukrytej Jaskini Mędrca, rozkoszuje się walką z jednym potężnym przeciwnikiem za drugim. Dołącz do tego obezwładnionego poszukiwacza przygód w ekscytującej i epickiej sadze, gdy on i jego sojusznicy wyrywają sobie drogę do annałów historii!

Load More