Dom / Anime / Tajemnice

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Tajemnice (3)

Jigokuraku

TV13 epsKitsune-subs

Gabimaru „pusty”, ninja z wioski Iwagakure, znany z bycia zimnym i pozbawionym uczuć, został wrobiony przez swoich kolegów ninja oraz teraz przebywa w celi śmierci. Zmęczony zabijaniem i zdradą, chce umrzeć. Jednak żadna metoda egzekucji na niego nie działa, bo choć pozornie apatyczny Gabimaru nie chce się do tego przyznać, ma powód, by żyć. Chce wrócić do swojej żony, która była powodem, dla którego zmiękł i nie okazał się skutecznym zabójcą. Dlatego też odmawia śmierci. Widzi to Asaemon „gilotyna”, słynny kat, który ma dla niego propozycję. Chce, by Gabimaru dołączył do ekspedycji na wyspę na południe od Japonii w poszukiwaniu eliksiru nieśmiertelności w zamian za pełne ułaskawienie przez szogunat. Jednak wyspa ta nie jest zwykłą wyspą: uważa się, że jest to Raj. Jednak miejsce to jest pełne tajemnic, a zespół badawczy składający się z tych, którzy zostali naznaczeni na śmierć, może nie być w pełni przygotowany, by sobie z nimi poradzić.

Tłumaczy: Mrgonem

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/jigokuraku/

Tengoku Daimakyou

TV13 epsKitsune-subs

W obrębie bezpiecznych murów, młodzież jest wychowywana przez roboty w warunkach zbliżonych do przedszkola. Choć na pierwszy rzut oka życie tam może wydawać się nieświeże, dzieci są pełne potencjału i ciekawości. Pod wieloma względami jest to jak kawałek nieba – świat zewnętrzny to istne piekło. Jest prawie całkowicie pozbawiony wszystkiego, co mechaniczne i zamieszkany przez dziwaczne oraz potężne nadnaturalne istoty.
Maru wraz z Kiruko przemierzają te demoniczne pustkowia w poszukiwaniu nieba. Po długim czasie bezowocnych poszukiwań, może jednak jest ono tylko ulotnym snem, niżeli rzeczywistością.

Tłumaczy: Cronge

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/tengoku-daimakyou/

Oshi no Ko

TV11 epsKitsune-subs

Kiedy w wiejskiej klinice Gorou Amemiya pojawia się młoda, ciężarna gwiazda, lekarz podejmuje się bezpiecznego (i potajemnego) dostarczenia dziecka Ai Hoshino, aby mogła wrócić na scenę bez skandalu. Ale żaden dobry uczynek nie pozostaje bezkarny, a w przeddzień jej porodu zostaje zabity z rąk oszukanego prześladowcy Ai – a następnie odrodzony jako dziecko Ai, Aquamarine Hoshino! Błysk i blask showbiznesu ukrywają ciemne podbrzusze przemysłu rozrywkowego, grożąc stłumieniem blasku jego ulubionej gwiazdy. Czy pomoże swojej nowej matce wspiąć się na szczyt list przebojów? A co zrobi, gdy nadejdzie niewyobrażalna katastrofa?

Tłumaczy: [D]

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/oshi-no-ko/