Dom / Anime / Szkolne życie

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Szkolne życie (3)

Tomo-chan wa Onnanoko!

TV13 epsKitsune-subs

Licealistce o dość chłopięcym wyglądzie i usposobieniu – Aizawie Tomo, w końcu udaje się powiedzieć swojemu przyjacielowi z dzieciństwa, Junowi, że się w nim podkochuje. Niestety, wyznanie nie do końca idzie po jej myśli, wszystko z powodu tego, że Jun aż do gimnazjum nie zdawał sobie nawet sprawy, że była ona dziewczyną! Nawet obecnie chłopak wciąż myśli o niej, jako o bracie. Czy Tomo w końcu uda się go uświadomić i zdobyć jego serce?

Tłumaczy: transh
Korekci: Erlolapek

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/tomo-chan-wa-onnanoko/

Kubo-san wa Mob wo Yurusanai

TV12 epsKitsune-subs

Uczeń liceum – Junta Shiraishi ma prosty cel, przeżyć swoją młodość w pełni. Niestety osiągnięcie tego celu wydaje się trudniejsze niż oczekiwał, ponieważ wszyscy w jego otoczeniu często go nie zauważają. W rzeczywistości problem Shiraishiego jest naprawdę poważny, przez co ludzie myślą nawet, że jego miejsce w klasie jest zawsze puste i błędnie zakładają, iż często wagaruje. W klasie krąży nawet dziwna plotka, mówiąca, że ​​ci, którym uda się dostrzec chłopaka, będą mieli szczęście w tym dniu.
Jak dotąd jedyną osobą, która zauważa jego istnienie, jest siedząca obok Nagisa Kubo, jednak na nieszczęście bohatera, dziewczyna lubi się z nim droczyć i często stawia go w bezprecedensowych i niezręcznych sytuacjach. W momencie, gdy figlarne wygłupy Kubo zaczynają angażować z początku niechętnego Shiraishiego, zaczyna on odkrywać, że jego młodość może nie być tak nudna, jak początkowo sądził.

Tłumaczy: transh
Korekci: Janusz Polak

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/kubo-san-wa-mob-wo-yurusanai/

 

Ijiranaide, Nagatoro-san 2 Attack

TV12 epsKitsune-subs

“A girl in a lower grade just made me cry!”

One day, Senpai visits the library after school and becomes the target of a super sadistic junior! The name of the girl who teases, torments, and tantalizes Senpai is “Nagatoro!” She’s annoying yet adorable. It’s painful, but you still want to be by her side. This is a story about an extremely sadistic and temperamental girl and you’ll feel something awaken inside of you.

Tłumaczy: [D]

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/ijiranaide-nagatoro-san-2-attack/