Dom / Anime / Supernaturalne

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Supernaturalne (12)

Yofukashi no Uta

TV? epsLIDENFILMS

Kou Yamori na pierwszy rzut oka wygląda jak typowy uczeń gimnazjum. Stosunkowo dobry w nauce i sympatyczny w kontaktach z kolegami z klasy, wkłada wiele wysiłku, by utrzymać tę fasadę. Pewnego dnia postanawia jednak przestać udawać i rzuca szkołę, zapadając na bezsenność, która jest wynikiem braku ujścia dla jego energii w ciągu dnia. Podczas samotnych nocnych spacerów czuje się nieco lepiej, choć zdaje sobie sprawę, że jego niemożność zaśnięcia powinna być traktowana jako poważny problem. Na jednym z takich spacerów Kou spotyka dziwną dziewczynę, Nazunę Nanakusę, która diagnozuje przyczynę jego bezsenności: mimo zmian w życiu, wciąż powstrzymuje się przed doświadczeniem prawdziwej wolności. Mówi mu, że nie będzie mógł spać, dopóki nie będzie zadowolony z tego, jak spędza czas wolny. Kiedy wydaje się, że udało jej się rozwiązać jego bieżące problemy, Nazuna zaprasza go z powrotem do swojego mieszkania, by dzielił z nią futon. Po pewnym czasie, nieświadoma, że on tylko udaje nieprzytomność, pochyla się nad nim – i gryzie go w szyję!

Vanitas no Karte

TV12 epsBones

Mechaniczny Grymuar, który rozsiewa wśród wampirów klątwę… Czy otworzysz jego karty? Tryby opowieści, prowadzone Księgą Vanitasa, powoli zaczynają się obracać.
Dziewiętnastowieczny Paryż. Vanitas jest człowiekiem leczącym wampiry. Używa magicznej księgi, by pozbywać się klątwy, która zmienia je w krwiożercze monstra.
Chodzą pogłoski, że księga jest przeklęta i dzięki niej, w noce, gdy błękitny księżyc jest w pełni, powstają wampiry.

Load More