Dom / Anime / Romans

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Romans (43)

Watashi no Yuri wa Oshigoto desu!

TV12 epsKitsune-subs

Życie wydaje się obiecujące dla Hime Shiraki, dziewczyny z dobrymi ocenami, nieskazitelną reputacją i uroczą buzią. Dopóki będzie chować się za tą idealnym obrazem, będzie mogła spełnić swoje marzenie: być kochaną przez wszystkich i zostać trofeum żoną miliardera.
W dzień jak każdy inny Hime ześlizguje się po schodach i ląduje na Mai Mikoshibie, raniąc jej ramię. Okazuje się, że Mai jest kierownikiem kawiarni, a kontuzja uniemożliwia jej pracę. Postanowiono, że póki Mai nie wyzdrowieje, Hime będzie musiała zastąpić Mai w Café Liebe, która szczyci się tematyką akademii wyłącznie dla dziewcząt.
Pomimo spowodowania obrażeń Mai, Hime zostaje zaakceptowana przez innych członków personelu, z wyjątkiem jednej dziewczyny, która wydaje się ją nienawidzić z nieznanych powodów. Hime jest przerażona, że ta dziewczyna przejrzała tworzony przez nią wyidealizowany obraz, co przypomina jej niepokojące wydarzenie z jej przeszłości.

Tłumaczy: [D]

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/watashi-no-yuri-wa-oshigoto-desu/

Yamada-kun to Lv999 no Koi wo Suru

TV13 epsKitsune-subs

Po tym, jak chłopak zdradza ją z inną dziewczyną, którą poznał w grze, Akane Kinoshita przekonuje się na własnej skórze, że chłopaki-gracze mogą być tak samo źli jak ich odmiana “offline”. Daje ona zatem upust swojej złości, zabijając w grze hordy potworów wraz z zapoznanym kolegą z gildii – Akito Yamadą.
Nietowarzyski i szorstki Yamada raczej nie jest typem osoby, przy której Akane mdleje. Jednak podczas gdy jego statystyki w grach mogą być naprawdę wysokie, Yamada nie ma żadnego doświadczenia w sprawach sercowych i wbrew wszelkim przeciwnościom, czuje się ona przez niego poruszona. Czy nawiązując tę nową przyjaźń, Akane może wstrząsnąć sercem Yamady?

Tłumaczy: Janusz_Polak

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/yamada-kun-to-lv999-no-koi-o-suru/

Otonari no Tenshi-sama ni Itsunomanika Dame Ningen ni Sareteita Ken

TV12 epsKitsune-subs

Mahiru jest określana przez kolegów z klasy mianem „Anioła”, ponieważ zdobywa doskonałe wyniki w nauce i sporcie, a ponadto wygląda tak ślicznie, że nikt nie może się jej oprzeć. Amane stanowi tymczasem definicję leniwego, przeciętnego nastolatka, który do tej pory nie miał jakiejś szczególnej okazji do myślenia nad pięknem koleżanki. Ich ścieżki łączą się, kiedy chłopak zauważa Mahiru siedzącą na ławce w parku podczas ulewy. Od tamtej pory relacja tej dwójki staje się bardziej niż niewiarygodna.

Tłumaczy: Qadorek

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/otonari-no-tenshi-sama-ni-itsunomanika-dame-ningen-ni-sareteita-ken/

Load More