Dom / Anime / Romans

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Romans (36)

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

TV? epsMaho Film

Będąc ciężko chorą, młoda dziewczyna spędziła większość swojego życia w szpitalnej sali, grając w gry otome, aby wypełnić swój czas. Jednak pewnego dnia znajduje się w samym środku sceny z jednej z tych gier jako czarny charakter opowieści, Irene Loren D’Autriche. Podczas bankietu z okazji zakończenia zimowego semestru akademii, książę koronny i przyjaciel Ireny z dzieciństwa, Cedric Jeanne Elmeier, publicznie unieważnia swoje zaręczyny z Ireną i ogłasza, że jest zakochany w Lilii Rainworth, bohaterce gry. Świadoma tragicznej przyszłości, która ją czeka i zdeterminowana, by ją zmienić, młoda dziewczyna postanawia pokonać finałowego bossa gry, „Króla Demonów” i przyrodniego brata Cedrica, Claude’a Jeanne Elmeiera, sprawiając, że ten zakocha się w niej zamiast niej. Czy w obliczu upływającego czasu Irene zdoła zrealizować swoje plany, czy też pozostanie związana z czekającym ją niefortunnym zakończeniem?

Renai Flops

TV? epsPassione

Ktoś kiedyś powiedział: „Jeśli jest początek, to istnieje też koniec. Po każdym spotkaniu następuje pożegnanie…”. W sezonie trzepoczących kwiatów wiśni, pięć wiatrów miłości wieje w powietrzu, a kurtyna podnosi się na ulotną, rozdzierającą serce młodzieżową historię miłosną.

Kinsou no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyou no Yakusai to Mahou Sekai wo Tsukisusumu

TV? epsStaple Entertainment

Królewska Akademia Magii w Ortigii. Alto, któremu grozi niezdanie egzaminu z magii przywoływania i konieczność powtarzania roku, natrafia na grymuar i zakreśla magiczny krąg, przywołując zapieczętowanego demona Vermeila i czyniąc go swoim przyjacielem. Vermeil jest „diabłem”, którego obawiano się od czasów starożytnych i który posiada ogromną moc wywoływania klęsk żywiołowych. Vermeil, jako znajoma, potrzebuje codziennie magicznej energii, którą otrzymuje od Alto poprzez namiętne pocałunki. Lilia, przyjaciółka Alto z dzieciństwa, jest zazdrosna o ich związek, a uczniowie również są zaskoczeni niespotykaną znajomością. Rozpoczyna się królewska droga fantazji o magiku na skraju porażki i niezdrowej diabelskiej siostrze!

Isekai Meikyuu de Harem wo

TV? epsPassione

Zmagający się z życiem i społeczeństwem licealista Michio Kaga błądzi po Internecie i trafia na dziwną stronę internetową. Strona ta, zawierająca szereg pytań i system punktowy, pozwala na stworzenie umiejętności i zdolności dla postaci. Po stworzeniu swojej postaci Kaga zostaje przeniesiony do świata fantazji przypominającego grę i odradza się jako silny mężczyzna, który może zdobywać dziewczyny na poziomie idola. Tak zaczyna się legenda oszukiwania i haremu odrodzonego mężczyzny!

Load More