Dom / Anime / Romans

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Romans (33)

Isekai Meikyuu de Harem wo

TV? epsPassione

Zmagający się z życiem i społeczeństwem licealista Michio Kaga błądzi po Internecie i trafia na dziwną stronę internetową. Strona ta, zawierająca szereg pytań i system punktowy, pozwala na stworzenie umiejętności i zdolności dla postaci. Po stworzeniu swojej postaci Kaga zostaje przeniesiony do świata fantazji przypominającego grę i odradza się jako silny mężczyzna, który może zdobywać dziewczyny na poziomie idola. Tak zaczyna się legenda oszukiwania i haremu odrodzonego mężczyzny!

Yofukashi no Uta

TV? epsLIDENFILMS

Kou Yamori na pierwszy rzut oka wygląda jak typowy uczeń gimnazjum. Stosunkowo dobry w nauce i sympatyczny w kontaktach z kolegami z klasy, wkłada wiele wysiłku, by utrzymać tę fasadę. Pewnego dnia postanawia jednak przestać udawać i rzuca szkołę, zapadając na bezsenność, która jest wynikiem braku ujścia dla jego energii w ciągu dnia. Podczas samotnych nocnych spacerów czuje się nieco lepiej, choć zdaje sobie sprawę, że jego niemożność zaśnięcia powinna być traktowana jako poważny problem. Na jednym z takich spacerów Kou spotyka dziwną dziewczynę, Nazunę Nanakusę, która diagnozuje przyczynę jego bezsenności: mimo zmian w życiu, wciąż powstrzymuje się przed doświadczeniem prawdziwej wolności. Mówi mu, że nie będzie mógł spać, dopóki nie będzie zadowolony z tego, jak spędza czas wolny. Kiedy wydaje się, że udało jej się rozwiązać jego bieżące problemy, Nazuna zaprasza go z powrotem do swojego mieszkania, by dzielił z nią futon. Po pewnym czasie, nieświadoma, że on tylko udaje nieprzytomność, pochyla się nad nim – i gryzie go w szyję!

Tantei wa Mou, Shindeiru.

TV12 epsENGI

Kimizuka Kimihiko przyciąga same kłopoty. Począwszy od wplątania się w przestępstwo aż do zobaczenia na własne oczy handlu narkotykami. Zła passa wydaje się go nie opuszczać. Nic więc dziwnego w tym, że jego dość prozaiczny lot nagle diametralnie się zmienia i pilnie potrzeba detektywa. Niestety, jego próba ucieczki zostaje zatrzymana przez piękną dziewczynę o srebrnych włosach, która posługuje się kryptonimem Siesta. Oświadcza, że jest detektywem i bez żadnych wyrzutów wciąga Kimizukę do sprawy jako swojego asystenta.
Ten incydent zapoczątkował przygodę dookoła świata, która przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Stawiając swoje życie na szali, wspólnymi siłami rozbijali organizacje przestępcze, zapobiegali katastrofom i uratowali życie tysiącom osób. Jednak kurtyna ich fantastycznej przygody opadła trzy lata później, wraz z przedwczesną śmiercią Siesty.
Postanawiając zacząć prowadzić zwyczajne licealne życie, Kimizuka spędza spokojny rok. Jednak los zesłał dziewczynę, która podobieństwem przypomina Siestę, grożąc mu, że jego spokojne dni staną w rozsypce.

Load More