Dom / Anime / Planowane

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Planowane (11)

Koukyuu no Karasu

TV? epsBandai Namco Pictures

Głęboko w wewnętrznym pałacu mieszka specjalna konsorcjantka, która mimo swojej pozycji nie służy cesarzowi, znana jako Krucza Konsorcjantka. Ludzie, którzy ją widzieli, mówią, że wygląda jak stara kobieta, podczas gdy inni mówią, że jak młoda dziewczyna. Historie mówią o tym, że posługuje się sztuką tajemną i może podjąć się każdego zadania, od klątw śmierci po odnalezienie zaginionych rzeczy. Koushun, obecny cesarz, udaje się w odwiedziny do Kruczej Konsorcjum z takim właśnie zamiarem, nie wiedząc, że ich spotkanie stanie się tabu, które przewróci historię.

Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer, Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau

TV? epsEMT Squared

Beast Tamer Rein, posługujący się zwierzętami, był członkiem partii bohatera. Ponieważ jednak nie potrafił robić nic innego, nie był w stanie dotrzymać kroku w walce. „Umiesz tylko bawić się zwierzętami. Jesteś zwolniony.” Rein zostaje wyrzucony z przyjęcia i teraz żyje swobodnie jako poszukiwacz przygód. Na swojej drodze spotyka dziewczynę z plemienia kotów, tzw. najsilniejszego gatunku. Gdzie indziej stronnictwo bohatera pozostaje nieświadome, że ich poprzedni sukces był zasługą Reina… Jest to opowieść o nie trzymającym się już dłużej na uboczu oswajaczu bestii i jego fatalnym spotkaniu z cenną towarzyszką.

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

TV? epsMaho Film

Będąc ciężko chorą, młoda dziewczyna spędziła większość swojego życia w szpitalnej sali, grając w gry otome, aby wypełnić swój czas. Jednak pewnego dnia znajduje się w samym środku sceny z jednej z tych gier jako czarny charakter opowieści, Irene Loren D’Autriche. Podczas bankietu z okazji zakończenia zimowego semestru akademii, książę koronny i przyjaciel Ireny z dzieciństwa, Cedric Jeanne Elmeier, publicznie unieważnia swoje zaręczyny z Ireną i ogłasza, że jest zakochany w Lilii Rainworth, bohaterce gry. Świadoma tragicznej przyszłości, która ją czeka i zdeterminowana, by ją zmienić, młoda dziewczyna postanawia pokonać finałowego bossa gry, „Króla Demonów” i przyrodniego brata Cedrica, Claude’a Jeanne Elmeiera, sprawiając, że ten zakocha się w niej zamiast niej. Czy w obliczu upływającego czasu Irene zdoła zrealizować swoje plany, czy też pozostanie związana z czekającym ją niefortunnym zakończeniem?

Do It Yourself!!

TV? epsPine Jam

Do It Yourself!! śledzi losy licealistek, które pracują nad projektami typu „zrób to sam”, walczą, ponoszą porażki, ale nie poddają się i doprowadzają projekty do końca. Historia przedstawia życie tych dziewczyn, gdy robią pierwszy krok w kierunku przyszłości.

Load More