Dom / Anime / Okruchy życia

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Okruchy życia (28)

Hirano to Kagiura

Movie1 epsKitsune-subs

The diligent high school freshman Akira Kagiura and his senior Taiga Hirano have been roommates for half a year. Kagiura used to be anxious about his future dormitory life, but thanks to his energetic senior looking out for him, he has come to feel content and at ease. As he continues to rely on Hirano more and more each day, he develops strong feelings for his selfless friend. In the six months they have left as roommates, Kagiura is determined to put a name to the relationship he cherishes so dearly before it comes to an end.

Tłumaczy:

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/hirano-to-kagiura/

Sasaki to Miyano Movie: Sotsugyou-hen

Movie1 epsKitsune-subs

W nadchodzącą zimę Sasakiego czekają egzaminy końcowe, a po nich ceremonia ukończenia szkoły. W związku z tym Miyano martwi się o ukochanego, który w najbliższym czasie skupia w dużej mierze na nauce do egzaminów, ale też ceni sobie czas, który spędzają razem.

Tłumaczy: transh

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/sasaki-to-miyano-movie-sotsugyou-hen/

 

Tomo-chan wa Onnanoko!

TV13 epsKitsune-subs

Licealistce o dość chłopięcym wyglądzie i usposobieniu – Aizawie Tomo, w końcu udaje się powiedzieć swojemu przyjacielowi z dzieciństwa, Junowi, że się w nim podkochuje. Niestety, wyznanie nie do końca idzie po jej myśli, wszystko z powodu tego, że Jun aż do gimnazjum nie zdawał sobie nawet sprawy, że była ona dziewczyną! Nawet obecnie chłopak wciąż myśli o niej, jako o bracie. Czy Tomo w końcu uda się go uświadomić i zdobyć jego serce?

Tłumaczy: transh
Korekci: Erlolapek

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/tomo-chan-wa-onnanoko/

Kubo-san wa Mob wo Yurusanai

TV12 epsKitsune-subs

Uczeń liceum – Junta Shiraishi ma prosty cel, przeżyć swoją młodość w pełni. Niestety osiągnięcie tego celu wydaje się trudniejsze niż oczekiwał, ponieważ wszyscy w jego otoczeniu często go nie zauważają. W rzeczywistości problem Shiraishiego jest naprawdę poważny, przez co ludzie myślą nawet, że jego miejsce w klasie jest zawsze puste i błędnie zakładają, iż często wagaruje. W klasie krąży nawet dziwna plotka, mówiąca, że ​​ci, którym uda się dostrzec chłopaka, będą mieli szczęście w tym dniu.
Jak dotąd jedyną osobą, która zauważa jego istnienie, jest siedząca obok Nagisa Kubo, jednak na nieszczęście bohatera, dziewczyna lubi się z nim droczyć i często stawia go w bezprecedensowych i niezręcznych sytuacjach. W momencie, gdy figlarne wygłupy Kubo zaczynają angażować z początku niechętnego Shiraishiego, zaczyna on odkrywać, że jego młodość może nie być tak nudna, jak początkowo sądził.

Tłumaczy: transh
Korekci: Janusz Polak

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/kubo-san-wa-mob-wo-yurusanai/

 

Load More