Dom / Anime / Okruchy życia

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Okruchy życia (23)

Do It Yourself!!

TV? epsPine Jam

Do It Yourself!! śledzi losy licealistek, które pracują nad projektami typu „zrób to sam”, walczą, ponoszą porażki, ale nie poddają się i doprowadzają projekty do końca. Historia przedstawia życie tych dziewczyn, gdy robią pierwszy krok w kierunku przyszłości.

Uramichi Oniisan

TV13 epsStudio Blanc

Uramichi Omota to 31-letni mężczyzna, który pracuje jako instruktor gimnastyki w programie edukacyjnym dla dzieci pt. „Razem z Mamą”. Przed swoją młodą publicznością musi prezentować wesołą i energiczną postawę. Jednak poza pracą, a czasem nawet przed kamerami, nie może powstrzymać się od powrotu do swojej prawdziwej osobowości, która jest przeciwieństwem jego telewizyjnego odpowiednika. Prawdę mówiąc, jest nieszczęśliwy i ma dość swojego obecnego stylu życia.

Jest to czarna komedia, która ujawnia niezbyt jasną rzeczywistość dorosłości, używając jej bohaterów jako niefortunnych przykładów.

Deji Meets Girl

TV12 epsLIDENFILMS

Maise Higa jest apatyczną pierwszoklasistką, która dorabia w recepcji swojego rodzinnego hotelu na Okinawie. Pewnego dnia spotyka Ichiro Suzukiego, tajemniczego młodzieńca, który przybył do hotelu sam z Tokio. Od czasu przybycia Suzukiego wokół Maise dzieją się dziwne rzeczy – ryby pływają po pokoju, gigantyczne drzewo figowe rozbija się o sufit hotelu.

Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi

TV12 epsDoga Kobo

Igarashi to pracowita młoda kobieta zatrudniona w biurze. Takeda, pracujący nad nią, irytuje ją bez przerwy — a mimo to z czasem się do niego przywiązuje. Każdy dzień wypełniony jest zabawnymi wpadkami i romantycznymi momentami, podczas gdy Igarashi próbuje równoważyć pracę, życie i miłość.

Load More