Dom / Anime / Komedia

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Komedia (40)

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii

TV? epsBladeSILVER LINK.

Piękna pokojówka Lilith została niedawno zatrudniona, by spełniać zachcianki syna swojego pracodawcy, Yuuriego. Jednak nadgorliwy sceptycyzm Yuuriego wobec każdego jej działania utrzymuje go w niepewności, ponieważ podejrzewa, że za jego plecami knuje się podstępne intrygi. Pomimo jego paranoi, Lilith zaczyna darzyć Yuuriego sympatią i często się z nim droczy, aby pogłębić ich więź. Saikin Yatotta Maid ga Ayashii opowiada o relacji między ostrożnym Yuurim a jego cudownie uroczą pokojówką w tej codziennej, dziwnej komedii romantycznej.

Uramichi Oniisan

TV13 epsStudio Blanc

Uramichi Omota to 31-letni mężczyzna, który pracuje jako instruktor gimnastyki w programie edukacyjnym dla dzieci pt. „Razem z Mamą”. Przed swoją młodą publicznością musi prezentować wesołą i energiczną postawę. Jednak poza pracą, a czasem nawet przed kamerami, nie może powstrzymać się od powrotu do swojej prawdziwej osobowości, która jest przeciwieństwem jego telewizyjnego odpowiednika. Prawdę mówiąc, jest nieszczęśliwy i ma dość swojego obecnego stylu życia.

Jest to czarna komedia, która ujawnia niezbyt jasną rzeczywistość dorosłości, używając jej bohaterów jako niefortunnych przykładów.

Tantei wa Mou, Shindeiru.

TV12 epsENGI

Kimizuka Kimihiko przyciąga same kłopoty. Począwszy od wplątania się w przestępstwo aż do zobaczenia na własne oczy handlu narkotykami. Zła passa wydaje się go nie opuszczać. Nic więc dziwnego w tym, że jego dość prozaiczny lot nagle diametralnie się zmienia i pilnie potrzeba detektywa. Niestety, jego próba ucieczki zostaje zatrzymana przez piękną dziewczynę o srebrnych włosach, która posługuje się kryptonimem Siesta. Oświadcza, że jest detektywem i bez żadnych wyrzutów wciąga Kimizukę do sprawy jako swojego asystenta.
Ten incydent zapoczątkował przygodę dookoła świata, która przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Stawiając swoje życie na szali, wspólnymi siłami rozbijali organizacje przestępcze, zapobiegali katastrofom i uratowali życie tysiącom osób. Jednak kurtyna ich fantastycznej przygody opadła trzy lata później, wraz z przedwczesną śmiercią Siesty.
Postanawiając zacząć prowadzić zwyczajne licealne życie, Kimizuka spędza spokojny rok. Jednak los zesłał dziewczynę, która podobieństwem przypomina Siestę, grożąc mu, że jego spokojne dni staną w rozsypce.

Load More