Dom / Anime / Horror

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Horror (3)

C Danchi

TV4 epsAkatsuki

„Housing Complex C” skupia się na Kimi, która mieszka w małym, tanim kompleksie mieszkaniowym zlokalizowanym w nadmorskim miasteczku Kurosaki. Kłopoty wydają się podążać za nią gdziekolwiek się udaje, a przerażające incydenty zaczynają się zdarzać. Czy starożytne zło prześladuje mieszkańców kompleksu mieszkaniowego C?

Mieruko-chan

TV12 epsPassione

Pewnego dnia Miko zaczyna widzieć takie rzeczy, których normalny człowiek nie byłby w stanie dostrzec. Nie ma jednak zamiaru panikować oraz uciekać od swojego nowo nabytego daru, lecz postanawia zupełnie zignorować to, co się wokół niej dzieje. Jak poradzi sobie Miko? Czy uda się jej pozostać obojętną nawet w sytuacjach zagrożenia?

Boogiepop wa Warawanai (2019)

TV18 epsMadhouse

Istnieje miejska legenda opowiadająca o shinigami, który może uwolnić ludzi od bólu. Ten „Anioł Śmierci” nazywa się – Boogiepop. A legendy są prawdziwe, Boogiepop jest prawdziwy. Gdy w Akademii Shinyo nagle zaczynają znikać studenci, policja zakłada, że to po prostu osoby uciekające na własną rękę. Jednak Nagi Kirima wie lepiej. Coś tajemniczego wisi w powietrzu. Czy to Boogiepop, czy coś jeszcze bardziej złowrogiego…?