Dom / Anime / Fantasy

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Fantasy (33)

Tensei shitara Slime Datta Ken Movie: Guren no Kizuna-hen

Movie1 epsKitsune-subs

Historia skupi się na nowym mieście Razha, położonym na zachód od znanego nam Tempest. Rimuru i jego towarzysze zostają wplątani w przedziwny spisek ściśle powiązany z pewną dziewczyną z tajemniczymi mocami. W czasie podróży nasza drużyna natrafia również na pewnego ocalałego ogra imieniem Hiiro, który swego czasu darzył Benimaru ogromnym szacunkiem.

Tłumaczy: Ezi

Korekta: Janusz Polak

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/tensei-shitara-slime-datta-ken-movie-guren-no-kizuna-hen/

Koukyuu no Karasu

TV? epsBandai Namco Pictures

Głęboko w wewnętrznym pałacu mieszka specjalna konsorcjantka, która mimo swojej pozycji nie służy cesarzowi, znana jako Krucza Konsorcjantka. Ludzie, którzy ją widzieli, mówią, że wygląda jak stara kobieta, podczas gdy inni mówią, że jak młoda dziewczyna. Historie mówią o tym, że posługuje się sztuką tajemną i może podjąć się każdego zadania, od klątw śmierci po odnalezienie zaginionych rzeczy. Koushun, obecny cesarz, udaje się w odwiedziny do Kruczej Konsorcjum z takim właśnie zamiarem, nie wiedząc, że ich spotkanie stanie się tabu, które przewróci historię.

Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer, Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau

TV? epsEMT Squared

Beast Tamer Rein, posługujący się zwierzętami, był członkiem partii bohatera. Ponieważ jednak nie potrafił robić nic innego, nie był w stanie dotrzymać kroku w walce. „Umiesz tylko bawić się zwierzętami. Jesteś zwolniony.” Rein zostaje wyrzucony z przyjęcia i teraz żyje swobodnie jako poszukiwacz przygód. Na swojej drodze spotyka dziewczynę z plemienia kotów, tzw. najsilniejszego gatunku. Gdzie indziej stronnictwo bohatera pozostaje nieświadome, że ich poprzedni sukces był zasługą Reina… Jest to opowieść o nie trzymającym się już dłużej na uboczu oswajaczu bestii i jego fatalnym spotkaniu z cenną towarzyszką.

Load More