Dom / Anime / Dramat

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Dramat (17)

Tantei wa Mou, Shindeiru.

TV12 epsENGI

Kimizuka Kimihiko przyciąga same kłopoty. Począwszy od wplątania się w przestępstwo aż do zobaczenia na własne oczy handlu narkotykami. Zła passa wydaje się go nie opuszczać. Nic więc dziwnego w tym, że jego dość prozaiczny lot nagle diametralnie się zmienia i pilnie potrzeba detektywa. Niestety, jego próba ucieczki zostaje zatrzymana przez piękną dziewczynę o srebrnych włosach, która posługuje się kryptonimem Siesta. Oświadcza, że jest detektywem i bez żadnych wyrzutów wciąga Kimizukę do sprawy jako swojego asystenta.
Ten incydent zapoczątkował przygodę dookoła świata, która przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Stawiając swoje życie na szali, wspólnymi siłami rozbijali organizacje przestępcze, zapobiegali katastrofom i uratowali życie tysiącom osób. Jednak kurtyna ich fantastycznej przygody opadła trzy lata później, wraz z przedwczesną śmiercią Siesty.
Postanawiając zacząć prowadzić zwyczajne licealne życie, Kimizuka spędza spokojny rok. Jednak los zesłał dziewczynę, która podobieństwem przypomina Siestę, grożąc mu, że jego spokojne dni staną w rozsypce.

Blue Period

TV12 epsSeven Arcs

Ma doskonałe stopnie i świetnie radzi sobie w życiu towarzyskim. Czasami pije, pali i bawi się do białego rana. Jest popularny. Nie można sobie wyobrazić lepszych doświadczeń w liceum, więc dlaczego ktoś taki nagle zapałał miłością do sztuki?!
Oto początek opowieści o młodym, przepełnionym pasją chłopaku, który celuje w uniwersytet sztuki, i jego walecznych przygotowaniach do egzaminów wstępnych na studia!

Wake Up, Girls! Shichinin no Idol

Movie1 epsOrdetTatsunoko Production

W filmie „Obudźcie się, dziewczyny! Green Leaves Entertainment znajduje się w najgorszej sytuacji, w jakiej może być agencja zarządzania talentami… nie ma żadnych talentów! Zdesperowana w poszukiwaniu zajęcia, prezes Junko Tange celuje w rynek piosenkarek-idolek i wydaje swojemu kumplowi Matsudzie rozkazy: zdobyć grupę dziewcząt do zarządzania, nawet jeśli oznacza to stworzenie jej od podstaw!

Ponieważ kompletne grupy śpiewacze rzadko pojawiają się z powietrza, Matsuda musi teraz znaleźć dziewczyny z odpowiednimi umiejętnościami, które nie mają jeszcze kontraktów z japońskim przemysłem muzycznym. Ta dziewczyna z Maid Café? Wystarczająco dobra! Główna wokalistka, która została zwolniona z innej grupy? Jasne, czemu nie? A co powiesz na taką, która ma tylko 13 lat? Co mogłoby pójść nie tak?

Load More