Dom / Anime / Akcja

WYSZUKIWARKA


Gatunek : Akcja (41)

Dragon Quest: Dai no Daibouken (2020)

TV? epsToei Animation

Dawno temu żył dzielny szermierz, który stał się znany po prostu jako „bohater”. Był tam demon, który spowodował cierpienie ludzi. Bohater i jego towarzysze przybyli, aby wyzwać demona na pojedynek, a dzięki połączeniu ich mocy bitwa została szybko zakończona. Bez nikogo w pobliżu, aby spowodować kłopoty, wyspa stała się cichym miejscem, gdzie wszyscy mogli żyć razem w pokoju. Kilka lat później, demon odradza się. Nasz dzisiejszy bohater, Dai, mieszka na odległej wyspie na południowych morzach i marzy o zostaniu wielkim bohaterem. Kiedy słyszy o odrodzeniu demona, Dai i jego przyjaciele biorą na siebie zadanie powstrzymania go i złej siły, która go ożywiła. Po drodze Dai odkrywa tożsamość „bohatera”, prawdę o złej sile, która ożywiła demona, oraz własne ukryte moce Dai, które ujawniają się w chwilach zagrożenia.

Kuro no Shoukanshi

TV? epsSatelight

Budząc się w nowym, dziwnym miejscu bez pamięci o swoim poprzednim życiu, Kelvin dowiaduje się, że podczas ostatniej transmigracji przehandlował te wspomnienia w zamian za nowe, potężne zdolności. Wyruszając w zupełnie nowy świat jako Przywoływacz – a jego pierwszym wyznawcą jest bogini, która go sprowadziła – Kelvin rozpoczyna swoje nowe życie jako poszukiwacz przygód i nie mija wiele czasu, gdy odkrywa swoje ukryte usposobienie bojowego ćpuna. Od Czarnego Rycerza z Pradawnego Zamku Złych Duchów po demona w Ukrytej Jaskini Mędrca, rozkoszuje się walką z jednym potężnym przeciwnikiem za drugim. Dołącz do tego obezwładnionego poszukiwacza przygód w ekscytującej i epickiej sadze, gdy on i jego sojusznicy wyrywają sobie drogę do annałów historii!

Isekai Meikyuu de Harem wo

TV? epsPassione

Zmagający się z życiem i społeczeństwem licealista Michio Kaga błądzi po Internecie i trafia na dziwną stronę internetową. Strona ta, zawierająca szereg pytań i system punktowy, pozwala na stworzenie umiejętności i zdolności dla postaci. Po stworzeniu swojej postaci Kaga zostaje przeniesiony do świata fantazji przypominającego grę i odradza się jako silny mężczyzna, który może zdobywać dziewczyny na poziomie idola. Tak zaczyna się legenda oszukiwania i haremu odrodzonego mężczyzny!

Load More