Dom / Anime

Lista serii

Otonari no Tenshi-sama ni Itsunomanika Dame Ningen ni Sareteita Ken

TV12 epsKitsune-subs

Mahiru jest określana przez kolegów z klasy mianem „Anioła”, ponieważ zdobywa doskonałe wyniki w nauce i sporcie, a ponadto wygląda tak ślicznie, że nikt nie może się jej oprzeć. Amane stanowi tymczasem definicję leniwego, przeciętnego nastolatka, który do tej pory nie miał jakiejś szczególnej okazji do myślenia nad pięknem koleżanki. Ich ścieżki łączą się, kiedy chłopak zauważa Mahiru siedzącą na ławce w parku podczas ulewy. Od tamtej pory relacja tej dwójki staje się bardziej niż niewiarygodna.

Tłumaczy: Qadorek

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/otonari-no-tenshi-sama-ni-itsunomanika-dame-ningen-ni-sareteita-ken/

Tensei shitara Slime Datta Ken Movie: Guren no Kizuna-hen

Movie1 epsKitsune-subs

Historia skupi się na nowym mieście Razha, położonym na zachód od znanego nam Tempest. Rimuru i jego towarzysze zostają wplątani w przedziwny spisek ściśle powiązany z pewną dziewczyną z tajemniczymi mocami. W czasie podróży nasza drużyna natrafia również na pewnego ocalałego ogra imieniem Hiiro, który swego czasu darzył Benimaru ogromnym szacunkiem.

Tłumaczy: Ezi

Korekta: Janusz Polak

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/tensei-shitara-slime-datta-ken-movie-guren-no-kizuna-hen/

Benriya Saitou-san, Isekai ni Iku

TV12 epsKitsune-subs

Saitou jest zwykłym majsterkowiczem, który zostaje przeniesiony do innego świata, gdzie jego zdolności zostały docenione. Zaczyna naprawdę rozumieć, co to znaczy być potrzebnym.

Tłumaczy: Ezi

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/benriya-saitou-san-isekai-ni-iku/

Hirano to Kagiura

Movie1 epsKitsune-subs

The diligent high school freshman Akira Kagiura and his senior Taiga Hirano have been roommates for half a year. Kagiura used to be anxious about his future dormitory life, but thanks to his energetic senior looking out for him, he has come to feel content and at ease. As he continues to rely on Hirano more and more each day, he develops strong feelings for his selfless friend. In the six months they have left as roommates, Kagiura is determined to put a name to the relationship he cherishes so dearly before it comes to an end.

Tłumaczy:

Oglądaj: https://anime-odcinki.pl/anime/hirano-to-kagiura/

Załaduj więcej