Dom / Anime

Lista serii

Isekai Yakkyoku

TV12 epsDiomedéa

Po stracie młodszej siostry na nieuleczalną chorobę, światowej sławy badacz medyczny Kanji Yakutani dał z siebie wszystko, by leczyć pacjentów, poświęcając swoje życie na wymyślanie nowych leków. Po przepracowaniu się na śmierć w wieku 31 lat, były farmaceuta budzi się jako 10-letnie dziecko, w którego ciało uderzył piorun. Odkrywa, że został reinkarnowany w średniowiecznym świecie jako Falma, dziecko szanowanej rodziny De Médicis. W świecie, w którym istnieją boskie sztuki – magia przyznawana dzięki błogosławieństwom bóstw opiekuńczych – Falma zdaje sobie sprawę, że jego ciało gości bóstwo opiekuńcze medycyny. Chłopiec otrzymał mityczne boskie sztuki tworzenia i redukcji, a także zdolność natychmiastowego diagnozowania chorób w ciałach ludzi. Wkrótce odkrywa straszny stan medycyny w tym świecie: tylko szlachta może sobie pozwolić na opiekę medyczną, która w najlepszym wypadku jest nieskuteczna, a w najgorszym szkodliwa. Wykorzystując nowoczesną wiedzę i swoje boskie moce, Falma stopniowo zdobywa sławę aptekarza mimo młodego wieku, zyskując nawet uznanie dworu cesarskiego. Kiedy w końcu zdobywa własną aptekę, wyrusza w podróż do celu, jakim jest poprawa opieki zdrowotnej w Imperium San Fleuve i uczynienie jej dostępną dla wszystkich.

Dragon Quest: Dai no Daibouken (2020)

TV? epsToei Animation

Dawno temu żył dzielny szermierz, który stał się znany po prostu jako „bohater”. Był tam demon, który spowodował cierpienie ludzi. Bohater i jego towarzysze przybyli, aby wyzwać demona na pojedynek, a dzięki połączeniu ich mocy bitwa została szybko zakończona. Bez nikogo w pobliżu, aby spowodować kłopoty, wyspa stała się cichym miejscem, gdzie wszyscy mogli żyć razem w pokoju. Kilka lat później, demon odradza się. Nasz dzisiejszy bohater, Dai, mieszka na odległej wyspie na południowych morzach i marzy o zostaniu wielkim bohaterem. Kiedy słyszy o odrodzeniu demona, Dai i jego przyjaciele biorą na siebie zadanie powstrzymania go i złej siły, która go ożywiła. Po drodze Dai odkrywa tożsamość „bohatera”, prawdę o złej sile, która ożywiła demona, oraz własne ukryte moce Dai, które ujawniają się w chwilach zagrożenia.

Kuro no Shoukanshi

TV? epsSatelight

Budząc się w nowym, dziwnym miejscu bez pamięci o swoim poprzednim życiu, Kelvin dowiaduje się, że podczas ostatniej transmigracji przehandlował te wspomnienia w zamian za nowe, potężne zdolności. Wyruszając w zupełnie nowy świat jako Przywoływacz – a jego pierwszym wyznawcą jest bogini, która go sprowadziła – Kelvin rozpoczyna swoje nowe życie jako poszukiwacz przygód i nie mija wiele czasu, gdy odkrywa swoje ukryte usposobienie bojowego ćpuna. Od Czarnego Rycerza z Pradawnego Zamku Złych Duchów po demona w Ukrytej Jaskini Mędrca, rozkoszuje się walką z jednym potężnym przeciwnikiem za drugim. Dołącz do tego obezwładnionego poszukiwacza przygód w ekscytującej i epickiej sadze, gdy on i jego sojusznicy wyrywają sobie drogę do annałów historii!

Załaduj więcej